DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Kas gali dalyvauti stovykloje?
Stovykloje gali dalyvauti 12-16 m. imtinai vaikinai ir merginos neskautai(-ės).
Kada vyks stovykla?
Stovykla vyks 2024 m. liepos 13-20 dienomis.
Kodėl draudžiate vaikams atsivežti mobiliuosius telefonus?
-
Telefonai trukdo programai;
-
Telefonai trukdo vaikams lengviau "persirgti" natūralų namų ilgesį;
-
Telefono ekrano remontas kainuoja nuo trečdalio iki pusės telefono kainos.
Kada reikia atvežti vaiką?
Vaiką reikia atvežti liepos 13 dieną nuo 09.00 iki 12.00. Prašome nevėluoti, nes vaikas nesudalyvaus svarbioje programos dalyje (nuo 12.30 prasidės pagrindinė susipažinimo ir komandų formavimo veikla)
Kada vaiką pasiimti?
Liepos 20 nuo 10.00 iki 12.00 val.
Kokie dokumentai reikalingi?
-
Sutartis tarp stovyklos organizatorių ir vaiko atstovo (pasirašoma tėvelių susirinkimo metu arba atvykus į stovyklą)
Kiek kainuoja stovykla?
Iki kovo 31 dienos - 220 Eur,
nuo balandžio 1 iki stovyklos pradžios - 240 Eur.
Ar taikomos nuolaidos?
Taip! 10 % nuolaidą taikome:
1) Ne pirmą kartą "Budėk" stovyklaujantiems vaikams. Už ištikimybę atsilyginame ištikimybe!
2) Atvykstantiems stovyklauti broliams ir seserims. Remiame teisingai auklėjančius jaunąją kartą!
3) Lietuvos karių, policijos pareigūnų, Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų, Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų ir ugniagesių-gelbėtojų vaikams. Esame dėkingi šiems žmonėms ir padedame, kuo galime!
Kaip sumokėti?
Bankiniu pavedimu. Apmokėjimo informaciją gausite po registracijos patvirtinimo el. laišku.
Kokios yra pinigų grąžinimo sąlygos?
Grąžiname 100% sumokėtos sumos, jeigu:
- apie nedalyvavimą pranešama iki birželio 1 d.
- stovykla neįvyksta.
Grąžiname 50% sumokėtos sumos, jeigu:
- apie nedalyvavimą pranešama birželio 2 dieną ar vėliau.
Ką vaikai veiks?
Septynias dienas vaikas užsiims tikra skauto veikla: gamtos pažinimas, pionerija, turizmo technika, išgyvenimas, sporto varžybos, žygis, vakarai prie laužų ir dar daug kitų skautiškų įdomybių. Kiekvienas atvykęs stovyklautojas bus iškart paskirtas į skiltį atsižvelgiant į jo amžių. Skiltis – tai iš 6 stovyklautojų sudaryta grupė, kuri visur viską veiks kartu – gyvens šalia vieni kitų, kartu valgys, mokysis, dalyvaus varžybose, viskuo dalinsis.
Nuotraukų iš pernai metų stovyklos galite pamatyti apsilankę fotogalerijoje mūsų Facebook puslapyje.
Kur vaikai gyvens?
Skautų stovykla neįsivaizduojama be palapinių, todėl visa „Budėk“ stovyklos šeima – tiek vaikai, tiek vadovai gyvens jose. Vėsių naktų pasitaiko net ir liepos mėnesį, todėl atidžiai peržiūrėkite daiktų sąraše nurodytas stovyklavimo priemones! Svarbu: berniukai ir mergaitės gyvena atskirose palapinėse, išimtys taikomos tik giminaičiams.
Ką vaikai valgys?
Visi stovyklautojai – tiek vaikai, tiek vadovai – maitinami keturis kartus per dieną skaniu ir sveiku lauko virtuvėje pagamintu maistu. Stovyklos meniu nėra „paremtas“ košėmis – kiekvienos dienos maistas (sriubos, antrieji patiekalai, įvairios salotos, kartais – truputis saldumynų) yra suplanuotas atsižvelgiant į dienos krūvį, programos ypatumus, jame gausu šviežių produktų, daržovių, vaisių.
Ką reikia pasiimti?
Atmintinę galite rasti čia. Joje nieko ypatingo nėra, tačiau reikia nieko nepamiršti.
Kas vadovauja stovyklai?
Stovyklai vadovauja Lietuvos skautų sąjungos Vilniaus Pilies tunto vadovai, turintys didelę darbo su jaunimu ir stovyklų organizavimo patirtį, baigę įvairius vadovų mokymus organizacijoje ir už jos ribų. Vadovų skaičius gerokai viršija 1 vadovo 15-ai vaikų reikalavimą. Gyvai su mumis galėsite susipažinti stovyklautojų tėvelių susirinkimo metu birželio mėnesį!
Mano vaikas alergiškas, vartoja vaistus...
Apie tai prašome nurodyti sutartyje ir perspėti vadovus. Mes taip pat pasistengsime vaikui priminti, kad per intensyvią programą nepamirštų išgerti vaistų.
Jei vaikas susitraumuos ar susirgs...
Stovyklos vadovai yra baigę higienos ir pirmosios pagalbos kursus, o svarbiausia, kad skautiškoje praktikoje esame ne kartą ją teikę. Įvykus rimtesnei traumai ar vaikui susirgus nedelsdami įvertiname būklę – jei priimame sprendimą, jog galime transportuoti vaiką stovyklos transportu, skubiai transportuosime į Molėtų ligoninę, jei priimsime sprendimą, jog negalime – kviesime greitąją medicinos pagalbą.
Ar ligoninėje priims vaiką be tėvų?
Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo 4 str. 2-ajame punkte akcentuojama, kad būtinoji pagalba pacientui turi būti suteikta neatidėliotinai, į stovyklą vykstančių nepilnamečių tėvams iš esmės nėra būtinumo sudaryti notaro patvirtintų nepilnamečio atstovavimo, jeigu netikėtai jam prireiktų medicinos pagalbos. Kitaip tariant, neatidėliotina medicinos pagalba vaikui bus suteikta iškart, nepriklausomai nuo nieko.
Turiu daugiau klausimų arba kam skambinti į stovyklą?
Stovyklos metu, norėdami sužinoti, kaip sekasi Jūsų vaikui, arba su juo pabendrauti, skambinkite tiesioginiam Jūsų vaiko vadovui. Jį/ją pamatysite ir jo/jos numerį sužinosite atvažiavę į stovyklą.